poniedziałek, 6 czerwca 2016

To już 3 lata...co się zmieniło?

Wyobraźcie sobie, że od pierwszego naszego posta minęły trzy lata!! Tak, tak. Nam też trudno w to uwierzyć. Czas śmignął jak z bicza strzelił :) Od tego czasu zmieniło się mnóstwo rzeczy, szczególnie w naszym prywatnym życiu. Przyznajemy się bez bicia, że blog został na końcu tego wszystkiego. Nadszedł czas aby to zmienić.
16 czerwca 2013 roku zamieściłyśmy pierwszy post na Onych. Opisałyśmy nasze wrażenie z naleśnikarni Manekin, która znajduje się przy 6 Sierpnia (tu nasz pierwszy post).
A dzisiaj notatka z restauracją vis a vis Manekina. Przez te trzy lata ulica  przeszła ogromną zmianę i stała się pierwszym w Polsce Woonerfem, czyli podwórzem miejskim, który łączy funkcję ulicy, deptaku, parkingu i miejsca spotkań mieszkańców.
6 Sierpnia/Traugutta 

Pietryna wieczorowo-sobotnią porą
Woonerf jest pięknym i klimatycznym miejscem, w którym ciągle coś się dzieje. W sobotę postanowiłyśmy zjeść pyszne sushi w ato sushi. Jest to najczęściej przez nas odwiedzana "suszarnia". Mamy też swój ulubiony zestaw, który gościł już u nas na blogu w tygodniach w Łodzi.


Fajne szklanki, gorzej z zawartością...

Odwiedziłyśmy również Off Piotrowską. Gdzie wypiłyśmy piwko (niestety niezbyt smaczne, przynajmniej jak na nasze, kobiece smaki..) na uroczym tarasie DOKI gastrobar.
Życie jest jedną wielką zmianą, pamiętajcie o tym :)..

I&J4 komentarze :

 1. Piwa nie pije się na offie tylko w piwotece, chmielowej dolinie albo w kiju. A tak z ciekawości co to za piwo było?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był to Pils, ale wyjątkowo gorzki.
   My ostatni piwo najczęściej pijemy w "Z innej Beczki" i polecamy odwiedzić.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...