sobota, 7 lutego 2015

Łódzkie linki godne polecenia cz. 1

Sobota rano, kawa, kawałek domowego ciasta i chwila na ogarnięcie tego co działo się w ciągu minionego tygodnia. Włączamy komputer, ulubioną muzykę i nadrabiamy zaległości internetowe. Wśród adresów, które odwiedzamy jest sporo tych łódzkich, więc czemu się z nimi nie podzielić z Wami? Gdybyśmy chciały zrobić to w jednym poście byłby dość długi. Inne czytam ja, inne Ida, z jednymi nie możemy się rozstać, do innych wracamy po przerwie, a jeszcze inne właśnie odkrywamy. Dlatego też, będziemy podrzucały Wam co jakiś czas nową porcję linków.

Oto pierwsza część (kolejność przypadkowa):

1. FABRYCZNA- tę stronę powinien znać każdy świadomy łodzianin. Młodzi ludzie, którzy ją tworzą skupiają się na tym co wyróżnia Łódź: pofabryczny klimat, różnorodna architektura, historia, festiwale, zdolni ludzie. Fabryczna.in to również piękne zdjęcia, często z zupełnie innej perspektywy.


Fabryczna na fb- tu
Fabryczna na instagramie-tu

2. Niebałaganka- jeśli wokół Ciebie panuje bałagan, to strona idealna dla Ciebie. Z Niebałaganką zaprowadzisz porządek nie tylko w mieszkaniu, ale i idealnie zorganizujesz swoje życie!


Niebałaganka na fb- tu
Niebałaganka na instagramie- tu

3. Dr Lifestyle- jedno z ostatnich odkryć Idy, do którego chętnie i ja wracam. Strona tworzona przez studentkę dietetyki i biotechnologii medycznej UMED-u w Łodzi. Lekki, lifestylowy blog zawierający treści o zdrowym stylu życia- w szerokim tego słowa znaczeniu- diety, porady, treningi, uroda, podróże..


Dr Lifestyle na fb- tu

4. Trener Personalny Marta Okuniewska - profil na facebooku, który śledzę prawie od początku. Moda na ćwiczenia i zdrowy styl życia rozpętała się na dobre i to już nie tylko Ewa Chodakowska.
Każdy z nas lubi co najmniej kilka takich profili i przegląda je z większą bądź mniejszą uwagą. Marta nie owija w bawełnę, ma celne uwagi i porównania, fajny humoru, dzięki czemu przy jej postach zatrzymuję się na dużej. Motywacji nigdy za wiele, może w końcu uda mi się regularnie ćwiczyć!

5. Agowe petitki- piękne makijaże, ciekawe stylizacje, recenzje kosmetyków- coś dla każdej kobiety, nie tylko łodzianki ;) Jeden z obowiązkowych blogów lifestylowych.


Agowe petitki na fb- tu


A Wy co nam polecicie?
Miłego popołudnia!
J13 komentarzy :

 1. Fajna lista, znałam tylko połowę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Agowe Petitki znam i polecam rowniez:) a od siebie dorzuce Malvine Pe ( ciekawe spostrzezenia, pelne humoru, jak i prawdy ), Seniusie ( blog Polki, ktora wyemigrowala do Finlandii ), a takze swoj blog, w ktorym pisze o Lodzi z perspektywy migrantki... ( helenkawlodzi.blogspot.com. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Część znam a kilka to nowość, ale zaraz nadrobię. Zapraszam również do siebie skoro o Łodzi mowa :) www.malapuderniczka.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka znam, kilka zaraz odwiedzę :)
  Zapraszam do siebie :) do łódzkiej bloggerki kulinarnej :)
  http://cook-yourself.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dr Lifestyle bardzo miłe zaskoczenie, na pewno będę wracał do tej pozycji dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tych stron znam tylko Niebałabankę, świetna jest!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Kochane za polecenie! :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...