wtorek, 3 września 2013

Babkarnia

Dziś pora na kolejne, i to dosłowne Królewstwo "Babek". Przy ulicy Piotrkowskiej 97 (wejście od ulicy Struga) znajduje się mały, pastelowy lokalik z wysokim białym stołem, przeszkloną ladą, za którą stoi miła Pani Olga. Na ladzie stoją różnego rodzaju babeczki i muffinki.

Lokal jest bardzo schludny, czysty i urządzonych w kobiecych, a nawet w dziecięcych kolorach.
Pastelowy róż, niebieski, żółty i zielony, to kolory "Babkarni". Duży stół ma pomieścić wszystkich gości "Babkarni",a co za tym idzie skłonić ich do rozmowy. O pretekst do rozmowy tutaj nie trudno. Pani Olga rzuciła wszystko, żeby z nami porozmawiać i poopowiadać trochę o kulisach "Babkarni"

"Babkarnia", to rodzinny biznes. Na rynku od niecałego roku. Już ma rzesze smakoszy.
Spróbowałyśmy trzy spośród kilku smaków babeczek przygotowywanych na miejscu. Mojito, Koniec Świata i brzoskwiniową. Wszystkie wyglądają przecudnie i równie dobrze smakują.
"Babkarnia" posiada swój własny program lojalnościowy, w którym możemy zostać członkami "Królewstwa Babkarni" i przeżyć ciekawą przygodę ;).
Kolejna ciekawa propozycja tego miejsca to BabDrive. Co to? Jak to działa? Sprawdzamy na facebooku jakie pyszności dziś są w ofercie (jeśli nie posiadacie konta na facebooku ten krok możecie ominąć, dowiecie się w drugim kroku), dzwonimy do "Babkarni" z zamówieniem i mówimy o której godzinie będziemy przejeżdżać ulicą Struga i czy będzie konieczność wydania reszty. Po złożeniu zamówienia w odpowiednim czasie babeczki "wyjdą" do naszego samochodu. Jest to duże ułatwienie dla osób, które mają chęć na smakołyk, a nie mają gdzie zaparkować samochodu lub stoją w korku.
Odbywają się tu spotkania, właściciele uczestniczą w akcjach charytatywnych, szukają kreatywnych ludzi.
 Nam "Babkarnia" przypadła do gustu. Czułyśmy się tu jak oczekiwani goście mimo, że nawet nie było o tym mowy. Wrócimy, na pewno.
"Babkarnia" doczekała się już swojej "filii" w łódzkim Zoo. W planach jest również nowa lokalizacja "Babkarni", a tego nie przegapimy!
A oto ich fb (Babkarnia) ;)

6 komentarzy :

 1. bardzo fajny wpis, zostałem namówiony na wypad do babkarni ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. :) Babkarnia to moje ulubione słodkie miejsce na lokalowej mapie Łodzi:)

  OdpowiedzUsuń
 3. O mamo! Nie wiedziałabym, którą babeczkę wybrać...

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak się ma cenowo? No i czy jest możliwość zamówienia kawki? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście można zamówić kawę czy herbatę, ceny nie są wygórowane a babeczki naprawdę przepyszne :) Pozlecam. Ida

   Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...