środa, 1 lipca 2015

Łódź bloguje, pierwsza łódzka konferencja blogowa20 czerwca 2015 to bardzo ważna data dla Łodzi. Często będzie przytaczana we wszelkich konferencjach, prezentacjach, wywiadach i omawiana przy spotkaniach biznesowych w łódzkich restauracjach. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza konferencja łódzkich Blogerów – Łódź bloguje.
20 czerwca Art Inkubator stał się miejscem spotkania łódzkich blogerów. Miałyśmy okazję uczestniczyć w warsztatach marketingowych. Dowiedziałyśmy się jak blogować zgodnie z prawem, jak zarabiać na swojej pasji, jak nie dać się podejść w sieci, a także starałyśmy się zrozumieć Generację Z. W ramach konferencji można było również dowiedzieć się jak zostać dobrym blogerem i uczestniczyć w warsztatach fotograficznych. Wszystkie wykłady przebiegały w wyjątkowej atmosferze.
Jak na światową imprezę przystało nie mogło obejść się bez after party :) Impreza odbyła się w restauracji Piknik (ul. Traugutta 3), gdzie bardzo miło spędziliśmy czas na rozmowach. Było bardzo wesoło.

Tak, tak, zgadza się to my! ;)

Słuchamy, słuchamy, słuchamy... 

Każda z nas przytachała ze spotkania pełen tobołek prezentów- jednym z nich nie długo się pochwalimy ;)
After party i nasze driny ;) 
Tyle nas ;)

Teraz nie pozostaje już nic innego tylko zakasać rękawy i zabrać się za przygotowania do kolejnej łódzkiej konfy :D

Są ludzie bez których spotkanie nie mogłoby się udać- dziękujemy organizatorom Kasi (Gotuj z rodzinką), Monice (Bento po polsku) oraz Paulinie (Moja pasja smaku) oraz sponsorom tego wydarzenia! ;)


1 komentarz :

  1. ehhh a ja oczywiście w niedoczasie i nie wiedziałam, że takie spotkanie było :(

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...