sobota, 6 grudnia 2014

List do Świętego Mikołaja

Drogi Święty Mikołaju,

dziś Twoje Święto z czego bardzo się cieszymy. Wiemy też, że zbierasz zamówienia na prezenty świąteczne. Byłyśmy w tym roku bardzo grzeczne (no, może oprócz tego, że dawno nas tu nie było za co Cię bardzo przepraszamy. Obiecujemy poprawę! ;) ) dlatego też przygotowałyśmy listę prezentów, które chciałybyśmy otrzymać. Myślimy, że wiele kobiet podzieli nasze zdanie (więc niech to będzie też taka mała podpowiedź dla chłopaków, mężów, ojców, dziadków ;) ).

Oto nasze typy: 

I: W tym roku stawiam na technologie. Dzięki nim nasze życie staje się łatwiejsze, szczególnie dla osób bardzo zapracowanych. Dla mnie bardzo ważny jest szybki dostęp do informacji, łatwość "strzelenia" fotek i stały kontakt z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Oto moje typy w tym roku:
 • Tablet. Świetne urządzenie do organizacji czasu i dostępu do wszelakich informacji. Może mam zastąpić kalendarz, książkę, notatnik, więc nie musimy nosić ze sobą kilogramów makulatury. Tablety nie są już drogie. Ich ceny zaczynają się już od 300 zł.
 • Dysk zewnętrzny. Zdarzyła mi się kiedyś bardzo nie fajna przygoda. Pracowałam na komputerze i nagle stała się ciemność.... :) Cała zawartość mojego komputera zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Dzięki temu teraz jestem mądrzejsza i moje skarby kopiuje na dyski zewnętrzne.
 • MP3/4. Kiedyś mega popularne, teraz odchodzą do lamusa. Nowoczesne smartfony, które posiadają dobrej jakości odtwarzacze muzyki, wyparły następców walkmenów (młodszych czytelników, którzy nie widzą co to jest, odsyłam do wujka Google :) ). Jednak nie wyobrażam sobie np. jogging  z wielkim smartfonem podskakującym w kieszeni....J: Lubię dostawać prezenty, które sprawiają mi radość, a jednocześnie są z grupy tych rzeczy na które często szkoda mi pieniędzy. Moja lista jest dość długa. Nie liczę, że Mikołaj spełni wszystkie życzenia, ale mam nadzieję, że coś z tego wybierze. 

 • Biżuteria, zawsze jej za mało. Już od jakiegoś czasu marzy mi się bransoletka Lilou, a że salon jest już w Łodzi Mikołaj nie będzie musiał zbyt daleko jechać.
 • Kosmetyki- osławiona przez blogerki paletka Naked2 byłaby idealna (gdybym dostała Naked3 też bym się nie płakała).
 • Kalendarz pracownika doskonałego. Jestem fanką porysunków Magdy Danaj, a ten kalendarz pomógłby mi zapamiętać najważniejsze daty, przy tym bawił. 
 • Nowy aparat, NIKON D7100 <3. To powinien być numer 1. Po prostu przydałby się dobry aparat, także do pracy nad blogiem.
 • Książka, to zawszy dobry pomysł na prezent, o ile znamy upodobania osoby obdarowywanej. I ja nią nie pogardzę, a wręcz przeciwnie. Chętnie przeczytam jakąś wciągającą opowieść.
 • Słoik Yankee Candle, to coś co chodzi za mną od miesięcy. Każda kobieta lubi, gdy jej dom pięknie pachnie. Wiem, że woski dają namiastkę tego co potrafi świeca! Dlatego chętnie bym sprawdziła.
 • Na koniec coś bardzo praktycznego (może aż za bardzo)- ręcznik z mikrofibry- niezastąpiony
  w czasie podróżyMikołaju, mamy nadzieję, że ułatwiłyśmy Ci trochę zadanie.

P.S. Mikołaju, pamiętamy także o potrzebujących! 


Gdybyś miał problem z wyborem prezentu dla kogoś-"Kup misia" w Rossmanie lub na allegro. J mówi, że śliczna jest Beti. Dochód ze sprzedaży misiów Fundacja TVN  Nie jesteś sam ma przekazać na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. To tak blisko nas! Więc podaruj misia!Chciałyśmy jeszcze Ci przypomnieć, że dziś na Polsacie jest Mikołajkowy blok reklamowy, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc chorym dzieciom. Nie zapomnij włączyć telewizora o 18.45.
Całujemy mocno,
I&J.

1 komentarz :

 1. Mam nadzieję, że Mikołaj okazał się hojny :-))

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...