wtorek, 2 lipca 2013

Klub Jeździecki "Zbyszko"

Nawet nie zdajmy sobie sprawy ile wspaniałych i klimatycznych miejsc znajduje się wokół Łodzi. Pragniemy pokazać Wam, że nie trzeba wybierać się w daleką podróż, na drugi koniec Polski czy świata, by spędzić przyjemny i aktywny czas na łonie przyrody.
Pierwsze miejsce, które chcemy Wam zarekomendować, to klub jeździecki „Zbyszko” znajdujący się w Wiączynie Dolnym w województwie łódzkim (zaraz za Widzewem). To wspaniałe i magiczne miejsce, idealne na imprezę integracyjną, wesele, czy indywidualny wyjazd dla osób, które uwielbiają przyrodę i jazdę konną. W ośrodku znajdą się atrakcje nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci.
„One w Łodzi” polecają to miejsce!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej klubu: http://www.kjzbyszko.pl/

2 komentarze :

  1. Oj widząc tytuł o klubie jeździeckim liczyłam na konkretniejszą recenzję niż tylko "no fajnie". ech... co Was konkretnie zachwyciło? wnętrze? ludzie? konie? czy jeździłyście? czy byłyście tylko przejazdem? czy uczestniczyłyście w konkretnej imprezie??? more more plz!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Uczestniczyłyśmy w zamkniętej imprezie. Na koniach niestety nie jeździłyśmy. Zachwyciło Nas to miejsce, piękne widoki, konie, wysoki standard hotelu, wiele możliwości rozrywki, warto tam pojechać na wypoczynek :) Pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...